Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Alpine A 290 Beta: електричне переродження

Наприкінці цього року культова модель Renault R 5 повернеться в якості електрокара. Тепер Alpine, французький спортивний підрозділ, показує свою версію класики. І це неймовірно красиво.

Минуло лише п’ять років відтоді, як Renault відродив свій бренд  спортивних автомобілів Alpine. Інженери та дизайнери отримали багато похвал за нову версію спортивного автомобіля A 110. Революція в галузі електромобілів змушує бренд активно діяти. Перший Alpine без бензобаку та вихлопних газів створений на базі іншого ретро-автомобіля вийде на дороги вже цієї осені. На перший погляд, електричний Renault 5 нагадує свою історичну модель, але це зручний невеликий автомобіль зі знайомим зовнішнім виглядом і сучасним інтер’єром. Ідеальне знаряддя праці для майстрів з власної майстерні Mucki-Bude, яка з середини 1950-х років займається лише автоспортом, і в її генах немає нічого, окрім автоспорту.

Брістоль, Англія, 500 гостей прем’єри губляться в такому ж величезному і порожньому залі. Тут колись був побудований знаменитий надзвуковий Конкорд. Тепер це символ промислового занепаду острова. Сцена для особливого автомобіля, який його творці називають “шоу-каром”. Зірка вечора снує по асфальту, зникаючи за поворотами, щоб знову з’явитися в іншому місці. Очевидно, що це Renault 5, очевидно, що це електромобіль, якому чужі будь-які олдскульні шуми.

Але це Renault 5, який пройшов через лабораторію Alpine. Позначення – “A 290”, але з нижнім підкресленням і математичним символом “бета”. Це означає, що експонат є, так би мовити, бета-версією, тобто фазою 2. До серійної версії, яка вийде наприкінці 2024 року, ще далеко. Зовнішня оболонка вже показує, як буде виглядати A 290. Стверджують, що масивні 20-дюймові колеса притиснуті до бамперів, спойлер на даху та Х-подібні допоміжні фари обовʼязково попадуть в серійне виробництво. А взагалі, було б чудово побачити в серії саме такий сміливий електрокар.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.