Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Alpine A290_β: “Міський спорткар”, який буде представлений 9 травня

9 травня Alpine представить свій “міський спортивний автомобіль” з електричним приводом в якості дизайнерського концепту, який називається A290_β, – це не спортивний автомобіль, а невеликий хот-хетч. Серійну модель планують випустити у 2024 році, про що вже офіційно заявив спортивний бренд Renault.

На двох наданих тизерних зображеннях можна побачити лише напис A290_β на задній частині автомобіля, а також силует спортивної малолітражки зі спойлером на даху, який Alpine вже показував у 2021 році:

Ймовірно, це версія Alpine для електричної малолітражки Renault 5. На зображенні видно трохи менший спойлер на даху в порівнянні з силуетом, представленим у 2021 році. Крім того, на передньому капоті видно виступ і досить великі бампери, які, можливо, призначені для того, щоб автомобіль здавався довшим. Як і у випадку з R5, технічною основою стане платформа CMF-B концерну. За чутками, Alpine R5 отримає двигун потужністю 160 кВт від електричного Megane. Це зробить автомобіль на 60 кВт потужнішим за звичайний R5, який, як передбачається, матиме 100 кВт.

З A290_ß Alpine показує першу модель свого “Гаража мрії”, який був представлений на прес-конференції Renaulution в січні 2021 року. Після цього слід очікувати три електричні моделі: малолітражку, кросовер і спорткар.

Виробниче позначення новинки розкривається назвою концепту: A290_β: як пояснює Alpine, назва відповідає номенклатурі бренду, в якій за буквою “А” завжди слідують три цифри. “2” означає розмір автомобіля, “90” – “спортивний багатоцільовий автомобіль”, тоді як чисто спортивні автомобілі, такі як купе з двигуном внутрішнього згоряння A110, мають цифру “10”. Нарешті, “β” позначає бета-версію, яку в автомобільній промисловості зазвичай називають концептами. Відповідно, серійний автомобіль повинен називатися Alpine A290.

Презентація в Брістолі (Великобританія) буде транслюватися в прямому ефірі 9 травня з 22:30 на сайті https://events.alpinecars.com. Концепт представлять бос Alpine Лоран Россі та головний дизайнер Ентоні Віллен.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.