Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

AMG One: тут будують гіперкар супер-класу

Загалом п’ять двигунів приводять у рух суперспортивний автомобіль – виробництво ексклюзивної невеликої серії є «дуже особливим викликом».

Mercedes розпочинає виробництво Mercedes-AMG One: гіперкар із технологіями Формули 1 під капотом виготовляється ексклюзивною малою серією – планується випустити лише 275 екземплярів. Автомобіль створено на заводі Mercedes-AMG High Performance Powertrains у Бріксворті.

«Виробництво ексклюзивних малих серій — це дуже особливий виклик, — каже Філіпп Шимер, генеральний директор Mercedes-AMG GmbH. «Вперше гіперкар переносить поточну гібридну технологію Формули-1 майже один до одного з гоночної траси на дорогу».

AMG One: гіперкар екстра-класу

З одним двигуном внутрішнього згоряння та чотирма електродвигунами AMG має загальну потужність системи 782 кіловат або 1063 кінських сили. Цей гібридний привод походить безпосередньо від Формули 1. Двигун (1,6-літровий двигун V6 з турбонаддувом), встановлений перед задньою віссю, розвиває до 11 000 обертів за хвилину. Один електричний двигун інтегрований в турбокомпресор, ще один розташований безпосередньо на двигуні внутрішнього згоряння та з’єднаний з колінчастим валом, номер три та номер чотири приводять у рух передні колеса.

Майже 1700-кілограмовий спорткар розганяється до 100 км/год за 2,9 секунди, позначку 200 км/год долає рівно за сім секунд, а рубіж 300 км/год падає через 15,6 секунди. AMG визначає максимальну швидкість на рівні 352 км/год. AMG One також може також їхати виключно на електротязі – в такому режимі він може проїхати до 18 кілометрів.

Mercedes AMG One: перевірка на 16 станціях

Суперкар виготовляється на 16 складально-випробувальних станціях. Всього над кожним окремим транспортним засобом працює понад 50 спеціалістів. Наприкінці виробництва заводський водій-випробувач тестує кожен автомобіль на випробувальному полігоні.

Потім автомобіль транспортується до штаб-квартири Mercedes-AMG в Аффальтербаху. Фахівці навчають клієнтів технологіям гіперкара, а потім передають автомобіль.

Офіційна ціна на Mercedes-AMG One поки не оголошена. Ходять чутки, що це буде близько трьох мільйонів євро.

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.