Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Anyline – сканер протектора шин для смартфонів

Anyline, так називається додаток, запускає мобільний сканер протектора шин, який працює з будь-яким смартфоном або мобільним пристроєм із камерою. Інноваційне програмне рішення надійно вимірює точну глибину протектора шини, для цього достатньо направити камеру стандартного мобільного пристрою на протектор шини, який потрібно виміряти.

Використовуючи сучасний «комп’ютерний зір» і штучний інтелект, створюється 3D-модель профілю кожної шини, яка служить основою для точного цифрового вимірювання. Це можна зберегти та поділитися як звіт про результати, повідомляє лідер ринку в галузі збору мобільних даних і штучного інтелекту.

Програмне забезпечення може бути інтегроване в мобільні додатки і відкриває абсолютно нові можливості: окрім техніків з шин, приватні особи без підготовки також можуть сканувати профілі шин. Обидві групи користувачів отримують послідовні, об’єктивні результати.

Цифровий замість аналогового

Новий метод повинен забезпечувати більшу безпеку порівняно з поточними методами вимірювання, оскільки уникає помилок вимірювань або неправильних введень даних.

«За останнє десятиліття цифровізація революціонізувала стандарти безпеки в автомобільній промисловості, але технічне обслуговування шин уперто залишається в аналоговій епосі», — сказав Лукас Кінігаднер, генеральний директор і співзасновник Anyline. «Наслідки серйозні. За даними Національного управління безпеки дорожнього руху (NHTSA), у 2021 році на дорогах США сталося понад 11 000 аварій через дефекти шин. У Anyline ми замінюємо застарілі ручні методи вимірювання цифровим збором даних. Це спрощує та прискорює процес необхідної перевірки шин, а водії отримують переваги від додаткової безпеки».

Anyline вийшла на автомобільний ринок у 2020 році, запустивши рішення для сканування ідентифікаційних номерів транспортних засобів. Разом із глобально активним незалежним дилером шин і коліс Discount Tire фахівець із обробки даних розробив програмне забезпечення, яке дає змогу цифрово записувати дані про шини за лічені секунди та з високою точністю. На YouTube є відео продукту.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.