Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

APPLE ПЛАНУЄ ВИПУСТИТИ СВОЄ БЕЗПІЛОТНЕ АВТО БЕЗ КЕРМА ТА ПЕДАЛЕЙ ДО 2025 РОКУ

Apple може випустити свій безпілотний автомобіль на 1-2 роки раніше від запланованого графіка. Про це пише видання Bloomberg, посилаючись на власні джерела усередині компанії.

Видання повідомляє, що компанія планує закінчити етап попередньої розробки та підготуватися до випуску авто-безпілотника до 2025 року. На випадок, якщо цієї мети не вдасться досягти, Apple підготувала варіант з випуском свого автомобіля з більш простими технологіями.

За даними Bloomberg, Apple має намір випустити повністю автономний автомобіль, в якому не буде керма з педалями, тому що йому не потрібний буде водій. Втім, до такого рішення може негативно поставитися державний регулятор, оскільки в критичних ситуаціях пасажири не матимуть можливості взяти управління на себе.

Джерело: processer.media

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.