Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 14.06.2023

Aston Martin покращує клієнтський досвід: новий флагманський магазин відкрився в Нью-Йорку

Спортивні автомобілі Aston Martin ніколи не вироблялися серійно. Тепер у Великому яблуці” клієнти можуть бути ще більш ексклюзивними та індивідуальними. Це повинно прокласти шлях для ультра-розкішного бренду.

У Нью-Йорку з’явилося ще одне привабливе місце для купівлі автомобілів. Британський виробник спортивних автомобілів Aston Martin відкрив флагманський магазин свого підрозділу з кастомізації “Q by Aston Martin” у центрі Манхеттена. Як повідомила компанія у вівторок, це перший випадок, коли вона виводить свою швидкозростаючу послугу кастомізації в Північну Америку.

“Відкриття нашого першо Q-студії на нашому найбільшому ринку є останнім чітким вираженням перетворення Aston Martin на бренд ультра-розкоші, – сказав генеральний директор Лоуренс Стролл (Lawrence Stroll). “Це демонструє наше прагнення до глобального зростання і створення преміального клієнтського досвіду, який відповідає пристрасті автовласників Aston Martin”.

Нове місце в першу чергу слугуватиме вітриною та місцем запуску новітніх моделей бренду, починаючи від замовлених і закінчуючи автомобілями лімітованих серій. Спочатку Aston Martin представить в автосалоні новий DB12 – північноамериканську прем’єру – разом з гіперкаром Valkyrie AMR Pro.

Автовиробник обіцяє “ідеальне поєднання цифрової та фізичної конфігурації автомобіля” в “Q New York”. Після індивідуальної зустрічі клієнти можуть побачити свій персоналізований Aston Martin на світлодіодній стіні розміром 10,5 на 3,5 метри. Вона спроектована таким чином, щоб запропонувати 360-градусне зображення автомобіля в оригінальному розмірі з високою роздільною здатністю. Завдяки технології зв’язку ближнього радіусу дії (NFC), тактильні відчуття від фізичних зразків кольору та оздоблення також можуть бути поєднані з реальною конфігурацією на екрані.

Відеозв’язок зі студією дизайну в режимі реального часу

За бажанням клієнти також можуть бути підключені за допомогою відеозв’язку до дизайн-студії Aston Martin у штаб-квартирі компанії в Гейдоні, де вони можуть обговорити автомобіль своєї мрії безпосередньо з експертами. Консьєрж-сервіс, що включає в себе ретельно підібрані найкращі ресторани та готелі, ще більше підсилює враження від відвідування Q-Showroom.

Візуально місце розташування також відповідає високим очікуванням клієнтів Aston Martin. Магазин розташований у будівлі, що входить до списку історичних пам’яток, за адресою 450 Парк Авеню. Привертає увагу віконна інсталяція під назвою “Рама для шампанського”. Віконна рама складається з однієї з найбільших окремих скляних панелей, коли-небудь встановлених у нью-йоркській будівлі. Люстра з 2100 лампочок звисає зі стелі на довжину 40 метрів, освітлюючи виставлені автомобілі. Серед інших родзинок – спеціальна мозаїчна плитка та великі столи.

“Q New York” поєднує в собі як майстерність, так і високотехнологічний характер Aston Martin, представляючи найсучасніші технології на тлі захоплюючої специфікації”, – підкреслив Стролл.

Перша в своєму роді локація формує важливий фундамент бренду виробника та клієнтської стратегії. Це також має на меті відповідати зростаючій тенденції до персоналізації в усьому сегменті товарів розкоші.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.