Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 14.07.2023

Audi веде переговори з SAIC про купівлю сторонньої платформи для електромобілів

Раніше цього тижня з’явилося повідомлення з Німеччини, в якому стверджувалося, що Audi зацікавлена в купівлі платформи для електромобілів у китайського автовиробника на тлі затримок з розробкою масштабованої системної платформи (SSP), розробленої материнською компанією Volkswagen Group.

Як би дивно це не звучало з вуст компанії, за якою стоїть промислова міць такого конгломерату, як VW, Audi, як повідомляється, близька до підписання угоди з китайською державною компанією SAIC Motor про права на використання однієї з її модульних платформ для електромобілів, повідомляє Autocar.

SAIC Motor посідає 7 місце серед найбільших світових виробників автомобілів у списку Fortune Global 500

Архітектура електромобілів, представлена два роки тому, підтримує як задній, так і повний привід, і в даний час використовується висококласним брендом SAIC IM Motor для седана L7 і позашляховика LS7. Кажуть, що Audi планує використовувати її для серії майбутніх електромобілів після затримок з платформою SSP VW Group.

Хоча назви майбутніх моделей, які Audi планує побудувати на платформі IM Motor, залишаються невідомими, інсайдери припускають, що для цього можуть підійти серійні версії концептів Activesphere, Urbansphere, Skysphere і Grandsphere автовиробника.

Виданню Autocar стало відомо, що існуючі архітектури Volkswagen Group MEB, J1 і незабаром запущена Premium Platform Electric (PPE) були визнані непридатними для цих запланованих моделей від Audi.

За словами інженерних джерел SAIC, платформа електромобілів IM Motor поділяє ключові елементи своєї структури з платформою Nebula, яку використовують бренди MG, Roewe і Rising. Згідно з попередньою інформацією, наданою SAIC, платформа Nebula розроблена для підтримки як одно-, так і двомоторних трансмісій потужністю від 201 до 805 кінських сил.

Вона може вмістити батареї довжиною до 79,6 дюймів (2023 міліметри) і підтримувати як 400-вольтову, так і 800-вольтову електричну архітектуру. На цій платформі також можуть бути встановлені автомобілі з колісною базою від 2690 мм до 3100 мм.

Седан IM Motor L7, розроблений спільно SAIC та британською компанією Williams Engineering, оснащений двомоторною трансмісією потужністю 536 кінських сил та 516 фунт-футів крутного моменту, що дозволяє йому розганятися з нуля до 62 миль/год за 3,9 секунди.

Модель коштує приблизно 57 300 доларів у Китаї і пропонується зі стандартним акумулятором на 93 кіловат-години або з опціональною батареєю на 118 кіловат-годин, причому остання забезпечує запас ходу до 621 милі за китайською процедурою тестування CLTC.

SAIC Motor, Zhangjiang Hi-Tech та Alibaba Group заснували IM Motor у 2020 році як бренд автомобілів класу люкс зі штаб-квартирою в Шанхаї.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.