Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Audi закликала до відмови від ДВЗ та встановила конкретний термін

Генеральний директор Audi Маркус Дуйсман заявив, що європейські автовиробники зобов’язані об’єднатися та припинити постачання автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння з 2040 року.

«Давайте виявимо сміливість і візьмемо на себе відповідальність, взявши на себе зобов’язання повністю відмовитись від викопного палива до 2040 року. Ми повинні зосередити всю нашу енергію на електромобілях, щоб забезпечити індивідуальну мобільність», — цитує Дуйсмана Reuters.

Сама Audi, як відомо, планує припинити випуск автомобілів із двигунами внутрішнього згоряння з 2033 року (тобто через 11 років). Подібні плани є і у Volkswagen, який готується зробити те саме в 2035 році, але тільки в Європі. У США та Китаї повна електрифікація пройде пізніше.

Проте чи всі виробники переконані, що двигуни внутрішнього згоряння слід ховати. В інтерв’ю Auto Motor und Sport директор розвитку BMW Франк Вебер заявив, що його компанія не хоче відмовлятися від звичайних автомобілів.

«Нам, як і раніше, потрібен сучасний двигун, тому ми в BMW працюємо над агрегатами нового покоління — бензиновими, дизельними, 6-циліндровими, 8-циліндровими. Вони повністю відповідатимуть майбутнім екологічним стандартам», — пояснив Вебер.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.