Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 14.11.2022

Audi оновлює логотип: нові кільця без хрому

Audi давно використовує двовимірний логотип на офіційних документах. Тепер він також повинен прикрашати всі автомобілі.

Чотири кільця тепер відображені у двовимірному вигляді, на думку творців кільця тепер мають виглядати чистішими та наочнішими. Пропорції та геометрія залишаються майже незмінними. Таким чином, логотип на автомобілях тепер відповідає зовнішньому вигляду решти «фірмового стилю» бренду — двовимірний логотип з’являється на інших продуктах і документах інгольштадтської компанії ще в 2020 році. 

Новий логотип Audi на автомобілі складається з трьох компонентів і має висококонтрастний білий і чорний кольори

Шрифт усіх текстів у та на транспортному засобі також буде стандартизований – так званий “Audi Type”. В рамках  цього перетворення позначення моделі та двигуна переміщується на центральну стійку.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.