Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Audi перейменовує A4 та A6

Очищення та реструктуризація в Audi триває. З літа розглядається нова номенклатура модельного ряду преміального виробника. Тепер з’явилися перші подробиці про те, як називатимуться моделі в майбутньому.

Як повідомляє Heilbronner Stimme, моделі внутрішнього згоряння A4 і A6, що випускаються на заводі в Неккарсульмі, в майбутньому будуть перейменовані в A5 і A7. Передісторія: Audi хоче назвати всі моделі внутрішнього згоряння у своєму портфоліо непарними номерами (A3, A5, A7, Q3, Q5, Q8 і т.д.), в той час як електричні моделі отримають парні номери. Тобто A4, A6, A8, Q4, Q6, Q8 і т.д.

Таким чином інгольштадтська компанія хоче створити більш чітке розмежування між старим світом двигунів внутрішнього згоряння і новим електричним світом. Попередні купе A5 і A7 більше не отримають прямого наступника в якості моделі з двигуном внутрішнього згоряння, так що плутанина з новими назвами A4 і A6 виключена.

Ще не всі подробиці відомі про нову номенклатуру і новий модельний ряд. Зрозуміло, що довгоочікуваний повністю електричний Q6 e-tron, найважливіша нова модель Audi в цьому році, спочатку будуватиметься на головному заводі в Інгольштадті. Крім того, до середини десятиліття зʼявиться ще одна, більш компактна електрична модель

Завод в Неккарсульмі отримає наступне покоління A6 e-tron, але не раніше початку наступного десятиліття. Тому директор заводу Фред Шульце бореться за електричну версію A8 (“Landyacht”), яка має використовувати нову платформу SSP61. Питання про те, де в мережі заводів Audi будуватимуть цей автомобіль, поки що залишається відкритим. Завод у Неккарсульмі може виробляти до 300 000 автомобілів на рік, зараз він виробляє близько 150 000 автомобілів.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.