Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Audi представила концепт величезного електричного мінівена Urbansphere

Audi показала концепт електромобіля з назвою Urbansphere. Він є першим мінівеном компанії, який, за заявою виробника, призначений для мегаполісів. При цьому його довжина 5,5 метра навряд чи зробить авто зручним засобом пересування в умовах переповнених вулиць великого міста.

Audi каже, що Urbansphere розроблявся “для використання в китайських мегаполісах з інтенсивним рухом, хоча концепт підійде для будь-якого іншого мегаполісу у світі” . І все ж вражаючі розміри авто, довжина якого майже на 60 см більша за Cadillac Escalade 2022 року, говорять про те, що їздити на Urbansphere по жвавих міських вулицях буде дуже непросто.

При довжині колісної бази в 3,4 метра новинка має габарити 5,51×2,01×1,78 м. Незважаючи на це, у салоні передбачено лише чотири місця. Зазначимо, що виробник позиціонує авто як «вітальню на колесах та мобільний офіс», припускаючи, що проводити час у пробках з комфортом буде приємніше.

На додаток до вражаючих розмірів кузова розробники оснастили новинку 24-дюймовими колесами. Для доступу в салон передбачені двері, відчинені в різні боки. Центральна стійка відсутня, що робить посадку в авто більш зручною. При необхідності пасажирські сидіння можуть бути розвернуті у бік дверного отвору. Самі сидіння можуть нахилятися на кут до 60°.

У підголівники передніх сидінь убудовані монітори, які доповнюються якісною акустикою. Всередині салону з даху може розгортатися великий прозорий OLED-дисплей. При необхідності передні сидіння можна розвернути проти ходу авто для комфортнішого спілкування з сидячими ззаду. В обробці салону використовуються дерево, синтетичні тканини, а також перероблені матеріали.

Звичайно, на даному етапі Urbansphere є концептом і немає жодної гарантії, що Audi запустить його у серійне виробництво у тому чи іншому вигляді. У лінійці автовиробника і так багато гігантських машин, включаючи позашляховик Q9, виробництво якого має розпочатися цього року.

Джерело: ampercar.com

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.