Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Audi розширює сімейство електрокросів Q4 e-tron

Навесні поточного року в компанії Audi з’явилися два нових компактних кросовери на електротязі – Audi Q4 e-tron та Q4 Sportback e-tron. Цього літа в сімействі до вже наявних п’яти модифікацій додадуться ще дві – монопривідний Q4 Sportback 40 e-tron та повнопривідна версія Q4 45 e-tron Quattro.

Про це повідомляє пресслужба виробника. Задньопривідна Audi Q4 Sportback 40 e-tron буде найекономічнішою та “далекобійною” модифікацією у гамі. Повністю зарядженої батареї ємністю 77 кВтг повинно вистачити на 534 км за циклом WLTP. Порівняно з родинним SUV купеподібний силует кузова дозволив збільшити пробіг на 14 км. У рух автомобіль приводить 204-сильний електромотор на задній осі. За новинку в Німеччині просять від 49 500 євро.

Другий новачок – повнопривідний кросовер Audi Q4 45 e-tron quattro. Від топової модифікації з індексом “50” він відрізняється іншим переднім електромотором, потужність якого зменшили. В результаті сумарна потужність двох електродвигунів досягає 265 к.с. (-34 к.с.). Поява такої версії обумовлена бажанням виробника розширити асортимент за рахунок більш доступних модифікацій. Вартість новинки стартує з 50 900 євро.

Джерело: obozrevatel.com

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.