Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 28.04.2022

Audi і BMW відмовилися від послуг російської залізниці

BMW Group і Audi призупинили поставки автомобілів залізницею з Німеччини в Китай, найбільший ринок збуту для обох автовиробників, через війну на Україні. Як повідомило видання Nikkei Asia, німецькі компанії бояться можливої конфіскації своїх автомобілів в Росії, по території якої проходить велика частина маршруту з Європи і Китай.

У зв’язку з поточною геополітичною ситуацією наш залізничний транспорт на Шовковому шляху і Транссибірській магістралі тимчасово переведений на альтернативні маршрути”, — заявила представник BMW.

Відтепер всі доставки в Піднебесну будуть здійснюватися виключно морем. Це рішення дасть змогу не тільки уникнути ризиків, пов’язаних з непередбачуваними рішеннями російської влади, а й заощадити на транспортуванні. За даними нідерландської логістичної компанії Drewry Supply Chain Advisors, доставка контейнера з Німеччини в Шанхай морем на 78% дешевше, ніж залізницею. Щоправда, за часом це набагато довше.

Джерело: www.autocentre.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.