Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 27.09.2022

Audi E-Tron і E-Tron Sportback: останній фейсліфт перед завершенням виробництва

Дві моделі Audi e-tron на ринку з 2019 року, і до 2026 року електричний дует має залишатися актуальним. Проте на даний момент їхній кінець вже визначений. Наступником E-Tron Sportback став Audi Q8 E-Tron на платформі Premium Platform Electric (PPE), щойно розробленій спільно з Porsche. Залишається під питанням, чи буде Q7 доступний як чисто електрична версія E-Tron, в цьому випадку його також можна вважати наступником E-Tron.

Оновлена зовнішність Audi E-Tron

Обивда електромобіля все ще базуються на попередній платформі MLB. Камуфляж показує, до чого доклалися дизайнери: з’явилися нові фари та нова решітка радіатора в стилі Audi Q4 E-Tron. Передній і задній фартухи також змінені, задні ліхтарі отримали нове розташування. Додатково до візуальних змін Audi запропонує нове обладнання та інші матеріали.

Більший запас ходу

Audi E-Tron мають бути оснащені новими батареями та більш ефективними електродвигунами. Разом із доопрацьованим програмним забезпеченням діапазон має значно збільшитися. Замість 441 у майбутньому може бути від 480 до 500 кілометрів, за іншими чутками, навіть 600 кілометрів.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.