Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Audi збирається подвоїти виробництво автомобілів в Китаї


Німецький автовиробник Audi спільно з китайським партнером FAW (“Автомобільний завод N1″) планує збільшити обсяг випущених на китайському ринку автомобілів вдвічі протягом п’яти років. Про це йдеться в заяві компанії.

Таке рішення прийнято на тлі “прагнення світових виробників транспортних засобів до локалізації на найбільшому автомобільному ринку [в Китаї]“, вказується в повідомленні.

До 2022 року компанія представить в КНР 10 нових моделей марки Audi”, – сказав глава Audi Руперт Штадлер, слова якого наводяться в повідомленні. Він також зазначив, що за прогнозами “до 2025 року близько 30% обсягу продажів компанії в КНР припадатиме на сегмент електромобілів”.

За словами топ-менеджера, автовиробник також має намір розширити лінійку автомобілів, що випускаються спільно з китайською компанією SAIC Motor Corp Ltd, і збільшити вдвічі штат інженерно-технічного персоналу Audi в Китаї. Точні терміни досягнення цих двох цілей Штадлер не позначив.

Audi входить до автомобільного концерну Volkswagen Group, який представлений в КНР підрозділом Volkswagen Group China, а також двома спільними підприємствами з китайськими автовиробниками Saic Volkswagen і FAW-Volkswagen.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.