Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Audi збирається подвоїти виробництво автомобілів в Китаї


Німецький автовиробник Audi спільно з китайським партнером FAW (“Автомобільний завод N1″) планує збільшити обсяг випущених на китайському ринку автомобілів вдвічі протягом п’яти років. Про це йдеться в заяві компанії.

Таке рішення прийнято на тлі “прагнення світових виробників транспортних засобів до локалізації на найбільшому автомобільному ринку [в Китаї]“, вказується в повідомленні.

До 2022 року компанія представить в КНР 10 нових моделей марки Audi”, – сказав глава Audi Руперт Штадлер, слова якого наводяться в повідомленні. Він також зазначив, що за прогнозами “до 2025 року близько 30% обсягу продажів компанії в КНР припадатиме на сегмент електромобілів”.

За словами топ-менеджера, автовиробник також має намір розширити лінійку автомобілів, що випускаються спільно з китайською компанією SAIC Motor Corp Ltd, і збільшити вдвічі штат інженерно-технічного персоналу Audi в Китаї. Точні терміни досягнення цих двох цілей Штадлер не позначив.

Audi входить до автомобільного концерну Volkswagen Group, який представлений в КНР підрозділом Volkswagen Group China, а також двома спільними підприємствами з китайськими автовиробниками Saic Volkswagen і FAW-Volkswagen.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.