Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 04.06.2023

Audi RS Q8 отримав брутальний аеропакет від Mansory

Mansory не зовсім відома своєю роботою над продукцією Audi, оскільки тюнінгова компанія має набагато більш значні традиції модифікації автомобілів Mercedes-Benz, BMW, Ferrari, Bentley та інших.

Однак перша спроба компанії вдосконалити Audi – 2020 RS 6 Avant – була дуже вражаючою, і тепер нарешті настав час побачити другий проект Менсорі. І він не менш вражаючий.

Mansory звернулася до соціальних мереж, щоб просувати RS Q8, який має покращені характеристики та візуальне оновлення. Це не перша поява автомобіля в мережі, але тепер Mansory представляє його з новою лівреєю і розкриває більше деталей про поліпшення в порівнянні з серійною моделлю.

Починаючи з екстер’єру, ви не можете не помітити сильно змінену передню частину, яку не можна назвати витонченою. Агресивніший бампер має більші повітрозабірники по кутах і нижчий дифузор з голого вуглецевого волокна. Капот більш скульптурний і також виконаний з карбону.

Решта кузова – зеленого кольору, з жовтими акцентами на бамперах, колесах і гальмівних супортах. Варто зазначити, що всі карбонові деталі виготовляються у власних автоклавах компанії.

Mansory також відповідає за апаратне оновлення 4,0-літрового V8 під капотом. Сюди входить нова вихлопна система, розроблена та виготовлена власними силами, а також інші незначні доопрацювання в поєднанні з модифікованим блоком управління.

Результат – пікова потужність 780 к.с. (574 кіловати) і 1000 ньютон-метрів крутного моменту для розгону від 0 до 100 км/год всього за 3,3 секунди. Максимальна швидкість обмежена на вражаючих 320 км/год.

Набір 24-дюймових шин для всіх чотирьох кутів з мінімізованою непідресореною масою для поліпшення керованості допомагає потужному позашляховику зчеплення з дорогою. Масивні шини 295/30 R24 та 355/25 R24 гармонійно заповнюють передні та задні колісні арки.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.