Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Audi відмовиться від кнопок на приладовій панелі


Автомобільні бренди впроваджують нові технології у виробництво, прагнуть до досконалості в деталях. Продумують інтер’єр і екстер’єр, роблять його простішим, витонченішим і комфортнішим для використання.

Компанія Audi одна з яскравих прикладів технічного прогресу. Нові моделі будуть оснащені трьома екранами: приладова панель, клімат-контроль та інформаційно-розважальна система. Виробник планує відмовитися від зайвих деталей і кнопок на приладовій панелі, залишивши тільки кнопку регулювання гучності.

Керівник відділу дизайну, Марк Ліхтей, заявляє, що планує зовсім відмовитися від кнопок і ручок в інтер’єрі авто. Ліхтей вважає, що нові моделі Audi повинні бути оснащені тільки екранами з ефектом доповненої реальності. Значить в найближчому майбутньому, в моделях Audi буде менше аналогових приладів, їх змінить футуристичний дисплей. Два великі екрани в центрі приладової панелі об’єднають в одну велику сенсорну панель.

Ліхтей розуміє, що не всім користувачам може сподобатися сенсорне управління, тому клавіша регулювання гучності залишиться. Ліхтей стверджує, що нові зміни сподобаються користувачам.

З нетерпіння чекаємо дебют нової моделі, щоб оцінити оновлений інтер’єр Audi.

Джерело: mmr.net.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.