Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

У Приват24 з’явилася функція автоматичного відстежування і оплати штрафів ПДР


ПриватБанк додав до сервісу «Приват24» нову функцію пошуку і оплати штрафів за порушення правил дорожнього руху, в тому числі оформлених системою відеофіксації порушень, яка працює в Україні з 1 червня 2020 року. “Штрафний” сервіс доступний всім клієнтам банку в новій веб-версії Приват24 і мобільний банкінг Privat24 для Android і iOS.

Для отримання інформації про неоплачені штрафи потрібно перейти в розділ “Платежі” – “Штрафи за порушення ПДР”. У мобільній версії для iOS штрафи можна знайти в розділі “Платежі” через пошук одержувача “Штрафи за порушення ПДР”.

В Приват24 появилась функция автоматического отслеживания и оплаты штрафов ПДД

При наявності штрафу Приват24 автоматично підтягне інформацію з бази даних МВС за номером ІПН клієнта банку. Також отримати інформацію про неоплачені штрафи можна за номером постанови про накладення штрафу. Сплатити штраф можна за допомогою будь-якої карти, прив’язаної до Приват24.

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.