Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Panasonic планує потіснити Bosch


Система автопілота від японської корпорації Panasonic може з’явитися на комерційному транспорті вже у 2022 році. На цьому тижні компанія оголосила про плани активізувати розробку високотехнологічних рішень для автомобільної промисловості, щоб потіснити найбільших гравців цього сегменту – компанії Bosch і Continental AG.

Автопілот від Panasonic забезпечить автономне керування транспортними засобами на низьких і середніх швидкостях, а також самостійне паркування без участі водія, повідомив представник Panasonic.

«Ми поки відстаємо від конкурентів, – зазначив Сьоїті Гото, керівник напрямку візуальних і сенсорних технологій R & D-центру автомобільного підрозділу Panasonic. – Однак створені нами електронні компоненти для інтелектуальної обробки зображень і звукової локації, укупі з багатим досвідом у виробництві телевізійної та відеотехніки, дають нам серйозні переваги».

Перед введенням у комерційну експлуатацію система автопілота повинна пройти додаткове тестування і налаштування.

Panasonic розглядає розробки для автомобільної промисловості, як один з найбільш перспективних напрямків свого бізнесу. До березня 2022 року корпорація розраховує збільшити його виручку майже вдвічі – з 1,3 трлн єн (березень 2017 року) до 2,5 трлн єн (березень 2022 року). У квітні цього року Panasonic створив спеціальний R & D підрозділ, куди були переведені 350 інженерів з різних напрямків (ТВ, споживча електроніка та ін.). Позиції японської корпорації у цьому високо конкурентному сегменті також має зміцнити поглинання Ficosa International SA, іспанського виробника автомобільних комплектуючих.

Джерело: www.autoconsulting.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.