Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Panasonic планує потіснити Bosch


Система автопілота від японської корпорації Panasonic може з’явитися на комерційному транспорті вже у 2022 році. На цьому тижні компанія оголосила про плани активізувати розробку високотехнологічних рішень для автомобільної промисловості, щоб потіснити найбільших гравців цього сегменту – компанії Bosch і Continental AG.

Автопілот від Panasonic забезпечить автономне керування транспортними засобами на низьких і середніх швидкостях, а також самостійне паркування без участі водія, повідомив представник Panasonic.

«Ми поки відстаємо від конкурентів, – зазначив Сьоїті Гото, керівник напрямку візуальних і сенсорних технологій R & D-центру автомобільного підрозділу Panasonic. – Однак створені нами електронні компоненти для інтелектуальної обробки зображень і звукової локації, укупі з багатим досвідом у виробництві телевізійної та відеотехніки, дають нам серйозні переваги».

Перед введенням у комерційну експлуатацію система автопілота повинна пройти додаткове тестування і налаштування.

Panasonic розглядає розробки для автомобільної промисловості, як один з найбільш перспективних напрямків свого бізнесу. До березня 2022 року корпорація розраховує збільшити його виручку майже вдвічі – з 1,3 трлн єн (березень 2017 року) до 2,5 трлн єн (березень 2022 року). У квітні цього року Panasonic створив спеціальний R & D підрозділ, куди були переведені 350 інженерів з різних напрямків (ТВ, споживча електроніка та ін.). Позиції японської корпорації у цьому високо конкурентному сегменті також має зміцнити поглинання Ficosa International SA, іспанського виробника автомобільних комплектуючих.

Джерело: www.autoconsulting.com.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.