Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

АвтоВАЗ збільшить виробництво автомобілів


АвтоВАЗ збільшить виробництво автомобілів у порівнянні з минулим роком на 1,7% (до 585 000 машин). При цьому на частку Renault, Nissan і Datsun припаде 160 000 авто, що на 19,5% більше, ніж торік. При цьому, випуск LADA зменьшився на 3,7% до 425 000 од., повідомляють vedomosti.ru.

Виробничі плани АвтоВАЗ почав коригувати ще влітку минулого року, зіткнувшись з першими ознаками падіння продажів, які торкнулися всіх брендів альянсу. За даними АЄБ, з січня по травень обсяги впали на 41%: Renault продано 47 130 шт., Nissan 41 636 авто. Притому, незважаючи на збільшення ринкової частки, загальна кількість реалізованих машин альянсу продовжує знижуватися, за підсумками минулого року продажі Renault знизилися на 7%, у Nissan вони зросли на 11%, але це стало можливим через слабкі результати, які компанія показувала в 2013 році.

На думку президента АвтоВАЗа Бу Андерссона, тольяттінській виробник «відчуває себе краще за ринок», що стало можливим завдяки планам щодо двократного збільшення експорту (до 100 000 одиниць). Завод теж піднімав ціни, але менше, через високу локалізації виробництва вдалося зберегти ціни на прийнятному рівні, тим більше не можна забувати і про держпідтримку попиту на автомобільному ринку. З початку року за рахунок держпрограми оновлення автопарку було продано 36% автомобілів LADA, завдяки програмі пільгового автокредитування – 8,5%, а за рахунок держзакупівель – більше 5%.

Дилери компанії очікують, що після запуску нових моделей «АвтоВАЗ» може наростити продажі. У вересні поточного року почнеться випуск Lada Vesta на новій платформі, а в грудні буде дано старт виробництву кросовера Lada Xray.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.