Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 06.08.2023

Ayro Vanish прагне заповнити прогалину на ринку електричних вантажівок для комунальних служб

Техаський стартап Ayro має намір здійснити революцію в галузі мікроелектричних вантажівок. Оскільки численні виробники зосереджені на великих електричних вантажівках, Ayro виявила прогалину на ринку менших комунальних транспортних засобів і розробила “Vanish”, щоб заповнити її.

Представлений громадськості в лютому на заході, що транслювався в прямому ефірі, низькошвидкісний електромобіль Vanish повинен переосмислити сектор між великими електричними вантажівками та невеликими авто для комунальних потреб. Практичне застосування мікроелектричної комунальної вантажівки дуже широке – від корпоративних і медичних кампусів до готелів, курортів, продовольчих і товарних магазинів та університетських кампусів. Серед інших потенційних користувачів – поля для гольфу, стадіони, арени, уряди, муніципалітети та міські служби доставки.

Vanish був розроблений з урахуванням компактної, але універсальної структури. Його довжина становить 393 см, висота – близько 193 см, а ширина – приблизно 162 см зі складеними бічними дзеркалами. асинхронний електродвигун з короткозамкненим ротором дозволяє йому розвивати максимальну швидкість 40 км/год, яку він може підтримувати на підйомах до 30% протягом півкілометра. Автомобіль оснащений літій-іонною батареєю, яка дозволяє йому проїхати понад 80,5 км на одному заряді.

Vanish має 15-дюймові колеса, взуті у всесезонні шини Schlagernull. Радіус повороту 3,8 м підвищує маневреність у міських умовах. Для забезпечення безпечного гальмування на всіх колесах встановлені дискові гальма, а також доступна регульована система рекуперативного гальмування. Крім того, він оснащений незалежними амортизаторами спереду та суцільною е-віссю з амортизаторами ззаду, що забезпечує плавність ходу.

Гнучкість автомобіля не обмежується його розмірами та маневреністю. Vanish може похвалитися вантажопідйомністю 544 кг для легальної експлуатації на вулицях і може буксирувати до ~520 кг. Завдяки різним змінним конфігураціям кузовів, мікроелектрична комунальна вантажівка підходить для різних видів діяльності і може бути сконфігурована як бортова вантажівка, пікап або фургон для доставки продуктів харчування, що забезпечує гнучкість кінцевого використання.

З метою просування свого нового продукту компанія Ayro розпочинає “роуд-шоу” містами Техасу з 2 серпня, надаючи партнерам, дилерам та клієнтам можливість особисто випробувати автомобіль та попрацювати з ним на практиці. Цей тур розпочнеться в Сан-Антоніо і завершиться в Остіні 24 серпня. Генеральний директор компанії Том Віттеншлегер (Tom Wittenschlaeger) заявив: “Це роуд-шоу – це можливість для нинішніх і потенційних партнерів та обраних клієнтів зустрітися з нашою командою, поставити запитання та випробувати наш передовий продукт”.

Інноваційний дизайн Vanish від Ayro вже отримав визнання за свою функціональність, креативність та відданість принципам сталого розвитку. Для тих, хто зацікавлений у придбанні Ayro Vanish, відкрито прийом попередніх замовлень із заставою у розмірі 250 доларів США та гарантує ваше місце в черзі. Очікувана повна ціна автомобіля становить 33 900 доларів США, що є конкурентоспроможною ціною для інноваційного доповнення до ринку мікроелектричних вантажівок для комунальних служб.  

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.