Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Bentley електрифікує весь модельний ряд до 2023 року


Bentley є брендом старої школи, але сучасний світ диктує свої умови, отже компанія вже розробила гібридну плаг-ін версію позашляховика Bentayga, і не збирається зупинятися на досягнутому.

Член ради директорів Bentley з продажу та маркетингу Кріс Крафт заявив, що до 2023 року компанія випустить гібридні версії всіх моделей, а до 2025 року з конвеєра зійде перший електромобіль марки.

За словами Крафта, електромобілі є частиною майбутнього компанії, і хоча на їх частку припадає не так вже й багато продажів, їх популярність зростає, і все більше клієнтів Bentley цікавляться електромобілями.

Крім того, Крафт зазначає, що електричні силові установки ідеально підходять для таких розкішних брендів як Bentley завдяки своєму високому крутному моменту і тиші роботи.

На даний момент інформації про найближчі гібриди Bentley немає, але ймовірно, за Bentayga підуть Continental GT, Flying Spur і Mulsanne, які можуть використовувати ту ж силову установку, що і позашляховик – 3-літровий турбо-V6 з електромотором і літій-іонною батареєю, яка дозволяє проїжджати на чистій електротязі до 50 кілометрів.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.