Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Bentley електрифікує весь модельний ряд до 2023 року


Bentley є брендом старої школи, але сучасний світ диктує свої умови, отже компанія вже розробила гібридну плаг-ін версію позашляховика Bentayga, і не збирається зупинятися на досягнутому.

Член ради директорів Bentley з продажу та маркетингу Кріс Крафт заявив, що до 2023 року компанія випустить гібридні версії всіх моделей, а до 2025 року з конвеєра зійде перший електромобіль марки.

За словами Крафта, електромобілі є частиною майбутнього компанії, і хоча на їх частку припадає не так вже й багато продажів, їх популярність зростає, і все більше клієнтів Bentley цікавляться електромобілями.

Крім того, Крафт зазначає, що електричні силові установки ідеально підходять для таких розкішних брендів як Bentley завдяки своєму високому крутному моменту і тиші роботи.

На даний момент інформації про найближчі гібриди Bentley немає, але ймовірно, за Bentayga підуть Continental GT, Flying Spur і Mulsanne, які можуть використовувати ту ж силову установку, що і позашляховик – 3-літровий турбо-V6 з електромотором і літій-іонною батареєю, яка дозволяє проїжджати на чистій електротязі до 50 кілометрів.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.