Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 06.12.2022

BMW будує найсучасніший завод у світі поряд з Україною

BMW запустить власне виробництво батарей шостого покоління (Gen6), які з 2025 року використовуватимуть в електромобілях на платформі Neue Klasse.

Складання «круглих акумуляторних елементів наступного покоління» налагодять на новому заводі iFactory у Дебрецені, Угорщина, за 120 км від України. Також на підприємстві виготовлятимуть електромобілі нового покоління.

Будівництво заводу площею 140 000 м2 розпочалося у травні 2022 року. Зі слів Мілана Недєльковича, члена правління BMW, відповідального за виробництво, це буде найсучасніший завод у світі, який встановить нові стандарти у автовиробництві. Інвестиції в проєкт становлять 2 мільярди євро.

Планується, що в перший повний рік роботи виробнича потужність iFactory досягне 150 000 одиниць. Зібрані в Угорщині акумулятори Gen6 інтегрують у нову платформу BMW Neue Klasse. Ця архітектура стане основою для всіх майбутніх моделей BMW 3 серії сьомого покоління. Першим її отримає електричний седан, для якого, імовірно, відродять ім’я BMW i3. Серійне виробництво моделі розпочнеться у 2025 році.

Батареї Gen6 вироблятимуть методом cell-to-pack (комірка-в-упаковку). Тоді як актуальне п’яте покоління (Gen5) випускається методом модульного складання. Циліндричні елементи діаметром 46 мм збиратимуться у пакети потужністю від 75 до 150 кВт.год. У седанах висота такого пакета складатиме 95 мм, у кросоверах — 120 мм.

Як заявляють у компанії, нова батарея має вирішальне значення для конкурентоспроможності електромобілів. Завдяки її використанню запас ходу та швидкість зарядки збільшаться на 30%. Тобто, нові блоки працюватимуть при напрузі до 800 В.

За деякими даними, постачальником нових елементів для батарей BMW стане CATL. Китайська компанія нещодавно оголосила про плани створення заводу з виробництва елементів у Дебрецені.

Джерело: mmr.net.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.