Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 28.03.2023

BMW запускає в серію гігантський проекційний дисплей

На початку січня 2023 року на виставці CES у Лас-Вегасі компанія BMW представила iVision Dee – конецпт, який дає конкретне уявлення про новий клас, що з’явиться на ринку з 2025 року. Одне з найяскравіших технічних нововведень – це проекційний дисплей, який покриває все вітрове скло.

BMW повністю обходиться без моніторів – технологія проектує всю інформацію на внутрішню частину лобового скла. У той час як пасажири iVision Dee змогли повністю втекти від реальності за допомогою величезного головного дисплея, BMW зараз публікує подробиці про серійне впровадження технології.

Майже на всю ширину лобового скла

У серійному виробництві BMW використовує не все лобове скло, але принаймні майже всю його ширину. Проекційна поверхня – це затемнена і непрозора нижня частина лобового скла. BMW називає цей проекційний дисплей “панорамним баченням”. Як і у випадку з сучасними екранами приладів або інформаційно-розважальних систем, за допомогою системи Panoramic Vision водій може визначити, яку інформацію він хоче бачити і чи всі пасажири повинні бачити цю інформацію. Відмова від дисплеїв на приладовій панелі робить салон набагато прозорішим. Інженери обіцяють яскраве зображення з високою контрастністю, яке легко читається в будь-якій ситуації. Залежно від ситуації на дорозі, технологія проектує інформацію в найбільш ергономічно сприятливу зону.

Подальший розвиток iDrive

Керівництво BMW розглядає Panoramic Vision як частину операційної системи iDrive, яка дебютувала в 2001 році в новій на той час 7-й серії E65 – проекційний дисплеї баварці пропонують з 2003 року. Показана на CES 2023 система повноповерхневої проекції на лобове скло може стати подальшим кроком розвитку – для цього, звісно, знадобиться проекційна технологія, яка яскраво відображає інформацію навіть на незатонованому лобовому склі.

Panoramic Vision піде в серійне виробництво з першими моделями Нового класу (внутрішня назва нової платформи BMW) – це підтвердив голова правління BMW Олівер Ципсе під час свого виступу на щорічній конференції в середині березня 2023 року.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.