Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 27.09.2023

BMW запустить нову систему іменування моделей

BMW перегляне свою десятирічну систему назв, коли почне випускати лінійку автомобілів, натхненних концепцією Neue Klasse 2023 року. Основні шильдики, такі як 3 Series, залишаться, але покупці позашляховиків повинні будуть вивчити нові значки.

Згідно з заявками на товарні знаки, подані в Європі, та анонімних інсайдерів компанії, британський журнал Car пише, що ці зміни пов’язані з планами BMW продавати різні версії однієї ж і тієї моделі, але з різними рушіями: двигунами внутрішнього згоряння, електромоторами та, можливо, водневими двигунами в осяжному майбутньому. Видання пише, що перша модель на базі Neue Klasse замінить нинішнє покоління X3. Бензинові моделі отримають структуру назви, що складається з “X3” і двох цифр, тоді як електричні моделі будуть мати таку ж систему, але з префіксом “i”.

Наприклад, якщо ви шукаєте X3 з бензиновим двигуном, ви зможете обрати модель X320, X330 або X340. Якщо ви віддаєте перевагу електромобілю, ваш вибір буде включати iX320, iX330 та iX340. Зверніть увагу, що ми використовуємо ці назви виключно для того, щоб проілюструвати чутки про нову систему; жодна з них не була підтверджена для виробництва. Для контексту, модельний ряд X3 поточного покоління включає X3 sDrive30i, X3 xDrive30i, X3 M40i та X3 M, а модель з електроприводом, що продається на деяких ринках, називається iX3.

Структура назв седанів і універсалів також буде змінена. На прикладі 3 Series, бензинові версії позбудуться літери “i” (яка спочатку позначала двигун з інжектором) і перейдуть на систему з трьома цифрами. Тобто, компактні седани BMW позначатимуться як 320, 330 і 340. Те саме стосується 5 серії та 7 серії (наприклад, 530, 550, 740 та 760). Електричні седани та універсали отримають той самий префікс “i”, що й їхні побратими з підвищеною прохідністю, тож на сайті BMW ви зможете побачити i330 або i550. Наразі нещодавно представлений електричний 5 Series називається i5.

Поки що все це неофіційна інформація. BMW не прокоментувала ці чутки та не оголосила про плани переглянути свою структуру назв. Але чекати на офіційну інформацію з цього приводу лишилось недовго.

Джерело: www.autoconsulting.com.ua

 

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.