Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

BMW обіцяє потужніші і водночас дешевші акумулятори

BMW хоче значно покращити запас ходу та час зарядки своїх електромобілів з 2025 року за допомогою нових акумуляторних елементів і вдвічі скоротити витрати на виробництво акумуляторів. Член ради з розвитку Френк Вебер повідомив, що «щільність енергії збільшена більш ніж на 20 відсотків, швидкість заряджання збільшена до 30 відсотків, а запас — до 30 відсотків». 

Вперше BMW хоче використовувати круглі елементи для батарей замість попередніх призматичних елементів. Вони були розроблені самою компанією BMW і містять менше кобальту і більше нікелю та кремнію, ніж елементи, що використовувалися раніше. При цьому BMW економить на компонентах – акумуляторні блоки просто встановлюються в днище кузова.

У BMW є нові елементи, виготовлені партнерами, які будують шість заводів, кожен з річною потужністю до 20 гігават-годин (ГВт-год): по два в Європі, Китаї та Північній Америці. Це означає, що попит на електромобілі «нового класу» в довгостроковій перспективі можна буде покрити.

Двозначна мільярдна сума вже була виділена CATL і EVE Energy для будівництва заводів у Китаї та Європі. Один з них будується в Дебрецені, Угорщина, де BMW має намір в 2025 році випустити перші автомобілі «нового класу» на електричній платформі. Партнер для двох заводів у Північній Америці має бути відомий до кінця року.

«Ми не хочемо власного виробництва елементів живлення», — сказав Вебер. Технологія розвивається настільки швидко, що для такого невеликого виробника автомобілів, як BMW, враховуючи високий рівень потрібних інвестицій, це загальмує інновації.

Виробництво нової високовольтної батареї має коштувати вдвічі дешевше за нинішнє покоління. За словами Вебера, для BMW електричний автомобіль повинен «зрештою бути на рівні рентабельності двигуна внутрішнього згоряння». Партнери BMW планують також використовувати перероблений літій, кобальт і нікель і можуть використовувати лише екологічну електроенергію у виробництві.

Нова технологія повинна мати вищу напругу і покращити зарядку постійним струмом до 50 км запасу ходу за хвилину. 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.