Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

BMW планує великий завод по виробництву акумуляторів поблизу Дінгольфінга

Автовиробник придбав велику земельну ділянку в Нижній Баварії поблизу свого головного заводу в Дінгольфінгу. Планується будівництво великого заводу, на якому збиратимуть високовольтні акумулятори для електромобілів. 

BMW хоче побудувати завод з виробництва акумуляторів за 40 кілометрів на північ від свого найбільшого європейського автомобільного заводу в Дінгольфінгу. Угоду про купівлю земельної ділянки площею 105 гектарів у нижньобаварських громадах Ірльбах і Штраскірхен було підписано, повідомила в четвер прес-секретар компанії. Це важливий крок, але процес узгодження тільки починається. Раніше про це повідомляла “Passauer Neue Presse”.

На новому заводі BMW хоче збирати високовольтні акумулятори для електромобілів з елементів, що поставляються компанією, які потім будуть встановлюватися в автомобілі на автозаводах в Дінгольфінгу, Мюнхені та Регенсбурзі. Будівництво заводу з виробництва акумуляторів заплановано розпочати у 2024 році. На заводі буде створено близько 1 000 робочих місць.

BMW також будує подібні заводи з виробництва акумуляторів для електромобілів у Дебрецені (Угорщина), біля американського заводу в Спартанбурзі, в Мексиці та Китаї. Оскільки акумулятори великі і важкі, автовиробники намагаються розміщувати їх якомога ближче до автомобільних заводів.

Ірльбах і Штраскірхен розташовані на автомагістралях А3 і А92. Після купівлі землі розпочинається процедура планування міського землекористування. За погодження відповідають обидва муніципалітети та районний офіс Штраубінґ-Боґен. BMW запросив близько 4 000 мешканців двох громад на інформаційний захід, який відбудеться 3 березня.

Громадська ініціатива “Lebenswerter Gäuboden” проводить кампанію за збереження сільськогосподарських угідь перед Штраскірхеном і збирає підписи проти будівництва заводу. За словами ініціаторів, це “спричинило б величезні структурні зміни в нашому селі і в усьому регіоні”.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.