Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

BMW представила новий електричний кросовер iX, який змінює колір

Під час виставки CES 2022 компанія BMW показала свій новий електричний кросовер iX з інноваційною технологією, що дозволяє за секунду повністю поміняти колір кузова.

Відео, яке демонструє можливості автомобіля, опублікували в twitter.

Машина змінює свій колір

Новий BMW iX здатний повністю змінити свій колір усього за секунду. Для цього необхідно просто натиснути кнопку. На відео з соцмереж видно, як машина з темно-сірого змінює колір на білий і навпаки. І так кілька разів.

Користувач, який опублікував кадри з новим кросовером, зазначив, що фарба, якою покритий IX, чутлива до температур. Через це BMW привела ще один, запасний, автомобіль, на випадок форс-мажору: якщо він перегріється або навпаки – стане занадто холодним.

“Ця зміна кольору BMW IX дико! Очевидно, він дуже чутливий до температури, тому у них (BMW – прим. ред.) є запасний варіант в трейлері на випадок, якщо він (iX – прим. ред.) стане занадто гарячим/холодним”,- пише користувач.

 

BMW IX змінює колір натисканням кнопки.

Нагадаємо, що в грудні минулого року BMW підтвердили, що незабаром продемонструють нову технологію, яка “змінює колір кузова автомобіля одним натисканням кнопки”. Однак подробиць того, як це працює, поки немає.

Джерело: my.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.