Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 11.11.2022

BMW розпочала серійне виробництво iX1

Компанія BMW розпочала виробництво повністю електричного iX1 на заводі в Регенсбурзі в п’ятницю і тепер пропонує нову модель як повністю електричний автомобіль. Компактний електричний позашляховик має надійти в дилерські центри цього року.

До кінця вересня цього року концерн вже поставив 1,75 мільйона автомобілів, у тому числі 120 000 електромобілів, і сподівається, що iX1 стане «стимулом для прискореного зростання електромобільності». Директор з виробництва Мілан Неделькович сказав: «До 2024 року принаймні кожен третій BMW з баварських заводів буде електромобілем».

Автомобіль на акумуляторній батареї BMW iX1 виробляєтсья в Регенсбурзі на тому ж конвеєрі, що й автомобілі з двигуном внутрішнього згоряння та гібриди. Високовольтну батарею для iX1 також виготовляють у Регенсбурзі, який став «провідним заводом компактного класу» BMW і налічує близько 9000 співробітників.

З початком виробництва BMW iX1 у Регенсбурзі всі німецькі заводи BMW Group тепер можуть виробляти електромобілі. 

«Як уряд землі Баварія, ми прагнемо відкритості до технологій! Ми хочемо якнайкраще підтримати електрифікацію транспорту в Баварії та розширити нашу лідируючу позицію. Німеччина та Баварія повинні стати провідним постачальником і ринком електромобільності», – каже міністр транспорту Баварії Крістіан Бернрайтер. «Ми маємо давні традиції в автомобілебудуванні. Однак успіх залежить не лише від минулих досягнень, а й від досліджень, розробок та інновацій. Новий BMW iX1 і пов’язана з ним високовольтна батарея дають зрозуміти: BMW може творити майбутнє».

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.