Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 22.07.2023

BMW розпочинає виробництво нової 5 серії на заводі у Дінгольфінгу

BMW офіційно відкрила виробництво своєї нової 5 серії в Дінгольфінгу (Німеччина) – в тому числі нової електричної моделі i5. Це вже третій повністю електричний BMW, виробництво якого розпочато на заводі в Нижній Баварії за останні два роки, оголосив у п’ятницю мюнхенський автовиробник.

Дінгольфінг є домом для найбільшого заводу BMW в Європі, і в 2023 році майданчик відзначатиме 50 років виробництва автомобілів. За даними компанії, очікується, що наступного року частка чисто електричних транспортних засобів у виробництві зросте до більш ніж 40 відсотків.

“З 2021 по 2024 рік ми інтегруємо в нашу виробничу мережу в цілому 15 повністю електричних автомобілів”, – сказав член правління з виробництва Мілан Неделькович (Milan Nedeljković). “Електромобільність – це нова норма – на наших заводах по всьому світу”.

BMW випустила перший електромобіль на початку 2013 року – модель i3. Оскільки i3 був дорогим для невеликого автомобіля і погано продавався в перші кілька років, в наступні декілька років не було випущено жодної нової електричної моделі. Тим часом, перед обличчям конкуренції з боку Tesla та Китаю, існують побоювання, що німецька автомобільна промисловість в цілому могла пропустити свій шанс; BMW, як і інші німецькі виробники, почала гонку, щоб наздогнати їх.

На фоні побоювань щодо відтоку німецької промисловості за кордон, спричиненого витратами, Неделькович підкреслив, що Баварія повинна залишатися важливим місцем розташування. “І незважаючи на всю інтернаціоналізацію, яка необхідна для того, щоб мати можливість зростати глобально збалансовано, Баварія залишається важливою опорою BMW Group та її виробничої мережі”, – сказав менеджер.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.