Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

BMW також готується до перейменування модельного ряду

Компанія BMW готується до повного перейменування модельного ряду. У Німеччині запатентували одразу 48 нових поєднань, які охоплюють всю лінійку від компактних моделей до великих кросоверів. Позначення серій і типу двигуна (бензиновий, дизельний або гібридний) ризикують стати історією: літерою i” позначатимуть легкові електромобілі, літерою X — паливні кросовери, префікс iX дістанеться електрокросоверам. Числовий індекс побічно вкаже на потужність.

Офіційних роз’яснень поки що не було, тому журналісти поділилися своїм трактуванням. Вважається, що сімейство електричних «сімок» іменуватиметься i740, i750 і i760, паливні кросовери X7 перейменують на Х740, Х750 і Х760, а аналоги на електротязі назвуть iX740, iX750 і iX760.

Якщо проводити відповідність, то X7 xDrive50i в новій системі відліку назвуть X750, iX xDrive50 перейменують на iX550, а i4 eDrive40 – на i440. Можливо, суфікс xDrive збережеться окремо для позначення повного приводу. Що стосується паливних легкових моделей, то в найближчому майбутньому напевно залишаться звичні індекси, тобто «п’ятірка» наступного покоління може пропонуватися у вигляді гібрида (530e), з бензиновим двигуном (530i) або дизелем (530d).

Запитань поки що більше, ніж відповідей, адже в патенті є єдина модель із літерою M — M350. Цілком імовірно, що структура нових індексів BMW буде розкрита лише до кінця десятиліття, коли кількість електромобілів (та їх модифікацій) значно збільшиться.

Джерело: autoconsulting.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.