Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 21.10.2022

BMW інвестує в США 1,7 мільярда доларів для виробництва електромобілів

BMW інвестує 1,7 мільярда доларів у свій завод у Спартанбурзі та новий завод акумуляторів для виробництва електромобілів у Сполучених Штатах. Генеральний директор Олівер Зіпсе також оголосив у середу, що японський виробник елементів живлення Envision AESC побудує в регіоні завод по виробництву елементів живлення для постачання BMW. Річна потужність цієї фабрики акумуляторних елементів становить до 30 гігават годин.

До 2030 року BMW хоче виробляти щонайменше шість повністю електричних моделей позашляховиків у Спартанбурзі. Згідно планів мільярд доларів буде інвестовано в завод в американському штаті Південна Кароліна, оголосила група. Ще за 700 мільйонів доларів BMW збудує складальний центр для високовольтних акумуляторів у сусідньому Вудраффі.

Як заявив Zipse у Спартанбурзі це «важливий крок у зміцненні регіональних ланцюгів постачання BMW Group. Місцевий завод з виробництва акумуляторних елементів у поєднанні з розширенням виробництва електромобілів у США призведе до нових ланцюгів постачання, нових мереж для субпідрядників і нових робочих місць. від чого виграє весь регіон»

Оголошено про чотири фабрики по виробництву акумуляторних комірок в Європі та Китаї

Виробник автомобілів в основному хоче купувати елементи батареї там, де відбувається виробництво, і вже оголосив про чотири заводи з виробництва елементів у Європі та Китаї. Для цього замовлення на десятки мільярдів отримали партнери CATL і EVE Energy. У BMW немає власних заводів по виробництву акумуляторних комірок, тому що технологія швидко розвивається, і це було б гальмом для інновацій для невеликого автовиробника з огляду на необхідні суми.

У той же час Mercedes-Benz відкрив завод акумуляторів для свого заводу позашляховиків в Алабамі в березні та оголосив про партнерство з Envision AESC для будівництва заводу акумуляторів у Сполучених Штатах.

Акумулятори для гібрида BMW X3 зараз виготовляються на заводі в Спартанбурзі. Минулого року там випустили майже 70 тисяч електрифікованих автомобілів. BMW наймає понад 11 000 людей у ​​Спартанбурзі та може виготовляти до 450 000 автомобілів на рік.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.