Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 21.05.2023

BMW Concept Touring Coupé: Z4 Shooting Brake для Villa d’Este

Купе Z3 Coupé, відоме в народі як “кросівок”, безумовно, є одним з найкрутіших BMW за останні 30 років, а купе першого покоління Z4 також досі має велику кількість шанувальників. В обох випадках ви можете помітити це по цінах. Особливо, коли на кришці багажника видніється буква “M”. 

Після цього в цьому напрямку відбулося не так багато, а точніше, взагалі нічого не відбулося. Невже Shooting Brake вже не в моді? У відповідь на це питання BMW  схвильовано махає вказівним пальцем і каже: “Ха-ха-ха, ми б хотіли дещо показати!”.

Ну що ж, поїхали. Ідея полягає в тому, щоб процитувати BMW 328 Touring Coupé, який виграв гонку на витривалість Mille Miglia в 1940 році. Це також відсилає нас до модельних варіантів серії BMW 02, представлених на початку 1970-х років, які носили суфікс “touring”, щоб відрізняти їх від седанів.

Так, мюнхенська компанія фактично представляє нам свій нинішній Z4 з дійсно гострою, розширеною задньою частиною. На Concorso d’Eleganza Villa d’Este не обов’язково з’являтися з товстим, незграбним позашляховиком. Особливо в якості співорганізатора, яким BMW є з 2005 року.

В останні роки BMW стабільно представляє нам гарячі концепт-кари. Ви все ще можете пам’ятати BMW M1 Hommage 2008 року, 2002 Hommage 2016 року, Concept 8 Series 2017 року або 2002 tii Garmisch 2019 року.

А тепер – Z4 Shooting Brake, який баварський маркетинг позиціонує як “позачасовий символ свободи на чотирьох колесах”. Спереду вони взяли на себе сміливість змінити майже нічого. Ми бачимо нову решітку радіатора і дуже стриманий передній спойлер під бампером. Ось і все.

Найцікавіше починається одразу за лобовим склом. Суцільний дах, який ніби тече і “плавно з’єднується з задніми боковими стінками”. Крім того, є витягнуті бічні вікна зі складками Гофмейстера і досить м’язисті розширені колісні арки. У самій задній частині ми бачимо щедрий спойлер і масивний задній фартух, витягнутий далеко вгору з дифузором.

Приємно на це дивитися. Ми вважаємо, що задня частина, безумовно, гідна всіляких похвал. Передня частина Z4 все ще не найкраща, і ми також вважаємо, що трохи елегантності втрачається при погляді збоку. Але це не єдиний погляд на нього.

Дуже крутою є спеціально винайдена зовнішня фарба Sparkling Lario. Її сіро-коричневий колір має досягти особливого ефекту глибини завдяки вкрапленням блакитних скляних пластівців. Крім того, спереду встановлені спеціально розроблені 20-дюймові легкосплавні диски, а ззаду – 21-дюймові, які чимось нагадують колеса Alpina Z8.

Що стосується двигуна концептуального купе, BMW залишає нас трохи в тумані. Говорять лише про “типовий для бренду рядний шестициліндровий двигун”. Звучить дуже схоже на M40i, який в даний час видає 340 к.с. в Z4.

У салоні BMW Concept Touring Coupé ми бачимо двоколірний інтер’єр від італійського виробника шкіри Poltrona Frau. 

Верхня частина салону вбрана в темно-коричневий колір, в той час як світлий коричневий знизу покликаний привнести в інтер’єр затишок і тепло. Перфорація та плетені шкіряні ремінці на боковинах сидінь і напрямних ременів надають необхідного концепт-кару блиску.

Надзвичайно гарні предмети багажу від традиційного виробника шкіри Schedoni з Модени ідеально поєднуються між собою. Набір, виготовлений на замовлення, складається з двох великих і однієї маленької сумок для вихідних, а також сумки для одягу.

Не варто покладати великі надії на серійне виробництво Z4 Shooting Brake. У прес-релізі слова “одиничний” і “одиничне виробництво” з’являються близько 37 разів, тоді як термін “попередній перегляд можливого серійного автомобіля” не з’являється взагалі.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.