Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

BMW X1 та iX1 з подовженою колісною базою дебютують в Шанхаї

На автосалоні в Шанхаї компанія BMW показала цілу низку новинок. Наприклад, заряджену версію електричного флагманського седана i7 під назвою M70. Але на стенді BMW також можна побачити і X1. Щоправда, версія, яку пропонують у Китаї, дещо відрізняється від моделей в інших країнах. Отже, цьогорічна виставка знаменує собою дебют X1 та електричного iX1 з подовженою базою.

Наскільки довший китайський BMW? У профіль ви, мабуть, не побачите великої різниці, але колісна база збільшилася на 10 сантиметрів. Подивіться на фотографії ще раз, і ви побачите, що задні двері стали лише трохи довшими. І хоча в цілому це здається невеликою цифрою, це додає досить багато місця для ніг на задньому сидінні X1.

Клієнти в Китаї можуть обирати між двома комплектаціями X1, починаючи з sDrive20Li. Вона має турбований 1,5-літровий трициліндровий двигун потужністю 156 к.с., тоді як sDrive25Li пропонує знайомий турбований 2,0-літровий чотирициліндровий двигун з турбонаддувом. У цьому випадку він видає 204 к.с. і також пропонується в моделях xDrive, які мають повний привід.

BMW поки що не надає жодних конкретних деталей про iX1, який також продаватиметься в Китаї, окрім того, що він матиме особливий дизайн решітки радіатора. Однак вже відомо, що він буде оснащений двома двигунами.

BMW X1 дебютував для решти світу в травні 2022 року, а в продажу з’явився в листопаді минулого року. В Європі він доступний з бензиновими, гібридними, дизельними двигунами, а також повністю електричним, як iX1. Потужність варіюється від 136 к.с. у sDrive18i до 313 к.с. у iX1 xDrive30. Ціни починаються від 42 800 євро за бензиновий двигун початкового рівня.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.