Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

BMW XM: новий XXL-позашляховик із надзвичайними можливостями

У цьому автомобілі все на один розмір більше: майже 700 к.с., довжина понад п’ять метрів, вага майже три тонни – споживання WLTP 30 кВт/год на 100 кілометрів. BMW M вперше представляє високопродуктивний позашляховик з електрифікованим приводом – BMW XM.

BMW XM: гігантський сильний і швидкий

Системна потужність нового BMW становить 653 к.с. З них 489 к.с. походять від нещодавно розробленого з високообертового (до 7000 об/хв) 4,4-літрового двигуна V8. Доступний крутний момент – 800 Нм. Електропідтримка складаэ 197 к.с. BMW XM розганяється з місця до 100 км/год за 4,3 секунди. Максимальна швидкість – 250 км/год; опціонально можливі 270 км/год.

Повнопривідний автомобіль довжиною 5,11 метра, шириною 2,0 метра і висотою 1,76 метра моментально привертає увагу: гігантська решітка радіатора із золотистою окантовкою та контурним освітленням, великі повітрозабірники та фари, що складаються з двох частин. XM стандартно оснащений 21-дюймовими колесами, опціонально колеса можуть мати розмір до 23 дюймів.

Усередині він залишається спортивним: багатофункціональні сидіння M, наколінники, шкіряне кермо M, спеціальні дисплеї M і проекційний дисплей є частиною стандартного обладнання. Звичайно, забезпечено достатній комфорт: навколишнє освітлення, автоматичний кондиціонер з 4-зонним керуванням, аудіосистема Harman Kardon Surround Sound – в базі. Можна додатково замовити звукову систему потужністю 1500 Вт у Bowers & Wilkins.

Далі більше

Восени 2023 року модельний ряд поповнить BMW XM «Label Red». Автомобіль стане найпотужнішим серійним автомобілем від BMW M GmbH, коли-небудь схваленим для дорожнього руху – він матиме 748 к.с. і максимальний крутний момент 1000 Нм.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.