Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 17.02.2023

Borg Automotive збільшує асортимент стартерів та генераторів

Данська компанія Borg Automotive додала 113 номерів деталей до свого асортименту стартерів та генераторів змінного струму. Таким чином, покриття європейського ринку в обох товарних групах становить близько 95%. Серед нових типів – запчастини для багатьох нових транспортних засобів, включаючи сучасні Ford Transit, Jeep Renegade та T-Roc від Volkswagen.

У поточному році виробник додав до свого асортименту 68 генераторів змінного струму та 45 стартерів і пропонує їх дилерам та майстерням під брендами Elstock, DRI, TMI та Lucas. Серед останніх доповнень до портфоліо – ще один ремінний стартер-генератор (BSG), комбінований стартер і генератор, який використовується в м’яких гібридних транспортних засобах. Він підходить для більш ніж 30 гібридних автомобілів Audi з 2017 модельного року.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.