Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Bosch нарешті зупиняє постачання своїх запчастин для російських вантажівок

Німецька компанія Bosch нарешті вирішила зупинити постачання запчастин у Росію. Адже держава-агресорка використовувала їх у військових цілях.

Таке рішення компанія схвалила після заяви України. Зокрема, з’ясувалося, що деталі Bosch були у російській військовій техніці, яка бере участь у війні проти нашої країни.

Раніше журнал Der Spiegel писав, що німецька влада розслідує можливі експортні порушення з боку Bosch. Адже європейським фірмам заборонено постачати до Росії товари подвійного призначення, які можуть використовуватися як у цивільних, так і військових цілях.

Джерело: 24tv.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.