Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 03.09.2023

Bosch покладається на нову 800-вольтну технологію: вища напруга – вища ефективність

Bosch розпочинає серійне виробництво компонентів для майбутніх електричних приводів, що працюють з напругою 800 вольт. Нова технологія обіцяє більшу ефективність, високу потужності та низьке споживання.

Німецька компанія Bosch розпочала виробництво компонентів для нових 800-вольтових приводних систем на своєму заводі в Гільдесгаймі. Окрім деталей для відповідних електродвигунів, Bosch також виробляє інвертори для 800-вольтових приводних систем, в яких використовуються ефективні напівпровідники з карбіду кремнію (SiC).

Досі 400 вольт були галузевим стандартом для німецьких автовиробників. У майбутньому, за словами Bosch, німецький виробник преміум-класу буде використовувати 800-вольтні компоненти в новому поколінні електромобілів. Серед іншого, 800-вольтова технологія обіцяє швидшу зарядку. Замість максимальних 250 кВт у 400-вольтових електромобілях, 800-вольтові системи можуть забезпечувати вдвічі більшу потужність.

Завдяки обмотці iPIN ефективність, питома потужність і ступінь автоматизації нового 800-вольтового двигуна мають зрости. Агрегати вироблятимуть 60 кВт / 82 к.с. на кілограм або загалом до 460 кВт / 625 к.с. і 830 ньютон-метрів крутного моменту. На піку ефективність приводу має сягати 98 відсотків. Завдяки масляному охолодженню двигун нового покоління також має забезпечити постійну потужність під час далеких поїздок або в секторі комерційних транспортних засобів.

В інверторах з чіпами SiC постачальник обіцяє покращену провідність напівпровідників, на чому силова електроніка наразі втрачає на 50 відсотків менше енергії у вигляді тепла. Передбачається, що ККД інверторів зросте до 99%. Відповідно, нова технологія допоможе знизити споживання майбутніх електромобілів.

Bosch не називає ім’я автовиробника. Але компоненти майже напевно будуть використані в новому Mercedes Modular Architecture (MMA). Відповідно, слід очікувати, що майбутні електричні моделі від Mercedes будуть характеризуватися низьким споживанням і швидким часом зарядки.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.