Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 23.03.2023

Bosch працює над розширенням мережі зарядки електромобілів

Зарядка електромобіля повинна бути максимально зручною. Bosch, серед інших, поставляє необхідну технологію.

Bosch хоче значно розширити свій бізнес з надання послуг із заряджання електромобілів. До середини року близько 700 000 пунктів зарядки в Європі, Північній Америці та Азії стануть частиною мережі компанії зі Штутгарта. Наразі близько 450 000 громадських зарядних станцій доступні для заряджання електромобілів. Компанія очікує значного зростання послуг електромобільності: за прогнозами компанії, до кінця десятиліття бізнес лише за рахунок зарядних рішень буде збільшуватися більш ніж на 50 відсотків щорічно.

Нещодавно постачальник продав свою послугу зарядки компанії Maserati, яка зараз впроваджує її в моделі Gran Turismo Folgore. Технологія дозволяє планувати маршрут і зарядку на борту, а також досліджувати ціни і здійснювати оплату.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.