Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 28.08.2023

Bosch розділяє апаратне та програмне забезпечення і пропонує аналіз навколишнього середовища як незалежний продукт

Німецька компанія Bosch відтепер пропонує своє програмне забезпечення для аналізу середовища за допомогою відео як окремий продукт. Його можна буде комбінувати з будь-яким обладнанням і таким чином забезпечити виробникам автомобілів більшу гнучкість у розробці. Програмне забезпечення для розпізнавання навколишнього середовища використовується в різних системах допомоги і відіграє особливо важливу роль в орієнтації безпілотних автомобілів. Програмне забезпепечення Bosch може застосовуватися на різних “системах на кристалі” (SoC). Крім того, штутгартська компанія також пропонує відповідні камери.

Розділяючи свої апаратні та програмні пропозиції, Bosch хоче відповісти на зростаючу важливість програмного забезпечення для сучасних автомобілів. У майбутньому апаратні та програмні компоненти будуть продаватися окремо і в інших випадках.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.