Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 13.06.2023

Bosch розпочинає співпрацю зі стартапом для розробки електронного керма

Компанія Bosch хоче до середини десятиліття включити до свого асортименту систему рульового керування автомобілем по електричним дротам до середини десятиліття. З цією метою компанія зі Штутгарта (Німеччина) розпочала співпрацю зі стартапом Arnold NextG. Метою є швидка розробка системи рульового управління, яка не потребує механічного з’єднання між кермом і передніми колесами. Замість цього електронні сигнали перетворюються на зміну напрямку руху безпосередньо на осі.

Ця технологія не в останню чергу вважається необхідною умовою для частково автономних транспортних засобів: без класичної рульової тяги кермо можна легко втягнути в приладову панель, коли воно не використовується. Це також відкриває нові можливості для допоміжних систем: наприклад, електроніка може здійснювати незначні корекції керма непомітно для водія.

Поки що аналогічні системи все ще дуже рідкісні. Близько десяти років тому дочірня компанія Nissan, Infiniti, була одним з піонерів цієї технології, але вона зберегла механічний зв’язок для екстрених випадків. Останньою про впровадження електронного керма оголосила Toyota; незабаром воно з’явиться в електромобілях марок Toyota, Lexus і Subaru.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.