Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Bosch тестує фургони на паливних елементах: великий запас ходу, короткий час заправки

У секторі комерційних автомобілів привод на паливних елементах має великий потенціал. Два нових демонстраційних автомобіля від Bosch ілюструють практичні переваги технології.

На виставці IAA Transportation (20-25 вересня) у Ганновері Bosch представить два фургони з приводом на паливних елементах. Згідно з прес-релізом були використані «е-транспортери, які є у вільному доступі на ринку». Однак автомобілі без логотипу бренду демонструють явну схожість з VW e-Crafter. У співпраці з Abt eLine GmbH електротранспортери були переобладнані на джерело живлення на паливних елементах.

Компанія Bosch замінила оригінальні вбудовані батареї та периферійні пристрої на паливні елементи, баки для водню та меншу літій-іонну батарею. Система паливних елементів майже повністю складається з компонентів від постачальника. Bosch також розробив відповідне управління системою. Крім того, Abt eLine адаптувала охолодження, керування транспортним засобом і бортову електричну систему до нової технології.

П’ять баків, вбудованих у підлогу автомобіля, можуть вмістити до десяти кілограмів водню. Вказується запас ходу до 540 кілометрів, а заправка воднем має займати 6 хвилин. З точки зору логістичних компаній, невеликі фургони з приводом на паливних елементах можуть бути цікавою альтернативою або доповненням до суто електричних транспортних засобів з точки зору запасу ходу та часу зарядки.

За допомогою тестових автомобілів Bosch має намір і далі розвивати приводи на паливних елементах, поки вони не будуть готові до серійного виробництва. Однак компанія зазначає, що для прориву в технології потрібні додаткові зусилля з боку політики та промисловості щодо інфраструктури та постачання водню.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.