Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Bosch визнано кращим брендом у шести номінаціях німецької премії Best Brand 2020


У 2020 році понад 100 тисяч читачів німецького видання Auto Motor und Sport визнали продукцію Bosсh / мережу Бош Авто Сервіс кращими в шести категоріях автомобільних запчастин та сервісного обслуговування

– Bosch лідирує серед брендів сервісного обслуговування автомобілів

– Продукція Bosch названа кращою в п’яти категоріях, а мережа Бош Авто Сервіс здобула перемогу в номінації «Мережа СТО»

– Свічки запалювання Bosch перемогли в своїй категорії 15-й раз поспіль

Bosch

Авторитетне німецьке автомобільне видання Auto Motor und Sport оголосило переможців престижної премії Best Brand 2020 року в різних категоріях автокомпонентів і сервісного обслуговування. Компанія Bosch здобула перемогу в 6 номінаціях з 24 можливих. Читачі журналу назвали кращими продукти Bosch і мережу Бош Авто Сервіс у наступних категоріях:

• Акумулятори
• Фільтри
• Свічки запалювання
• Щітки склоочисників
• Електроінструменти
• Мережа СТО (Бош Авто Сервіс)

Протягом багатьох років читачі журналу відзначають високу якість автозапчастин, товарів і послуг компанії Bosch. 2020 рік став ювілейним переможним роком для свічок запалювання Bosch – читацька аудиторія журналу Auto Motor und Sport визнала їх кращими 15-й раз поспіль.

Премія Best Brand заснована автомобільним виданням Auto Motor und Sport у 2005 році. Переможці в заявлених номінаціях визначаються на підставі дослідження думки читачів – їм пропонують назвати компанію, продукція якої викликає в них найбільшу довіру. У 2020 році свою думку про кращих автовиробників висловили понад 100 тисяч читачів журналу та його електронної версії.

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.