Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Bosch визнано кращим брендом у шести номінаціях німецької премії Best Brand 2020


У 2020 році понад 100 тисяч читачів німецького видання Auto Motor und Sport визнали продукцію Bosсh / мережу Бош Авто Сервіс кращими в шести категоріях автомобільних запчастин та сервісного обслуговування

– Bosch лідирує серед брендів сервісного обслуговування автомобілів

– Продукція Bosch названа кращою в п’яти категоріях, а мережа Бош Авто Сервіс здобула перемогу в номінації «Мережа СТО»

– Свічки запалювання Bosch перемогли в своїй категорії 15-й раз поспіль

Bosch

Авторитетне німецьке автомобільне видання Auto Motor und Sport оголосило переможців престижної премії Best Brand 2020 року в різних категоріях автокомпонентів і сервісного обслуговування. Компанія Bosch здобула перемогу в 6 номінаціях з 24 можливих. Читачі журналу назвали кращими продукти Bosch і мережу Бош Авто Сервіс у наступних категоріях:

• Акумулятори
• Фільтри
• Свічки запалювання
• Щітки склоочисників
• Електроінструменти
• Мережа СТО (Бош Авто Сервіс)

Протягом багатьох років читачі журналу відзначають високу якість автозапчастин, товарів і послуг компанії Bosch. 2020 рік став ювілейним переможним роком для свічок запалювання Bosch – читацька аудиторія журналу Auto Motor und Sport визнала їх кращими 15-й раз поспіль.

Премія Best Brand заснована автомобільним виданням Auto Motor und Sport у 2005 році. Переможці в заявлених номінаціях визначаються на підставі дослідження думки читачів – їм пропонують назвати компанію, продукція якої викликає в них найбільшу довіру. У 2020 році свою думку про кращих автовиробників висловили понад 100 тисяч читачів журналу та його електронної версії.

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.