Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Boston Dynamics почала продавати своїх роботів-собак


Американська компанія Boston Dynamics оголосила про старт продажу роботів-собак Spot.

Про це повідомляється на сайті компанії.

У вівторок, 16 червня, компанія Boston Dynamics оголосила, що тепер всі бажаючі зможуть оформити замовлення на робота моделі Spot Explorer. Цей робот став першою моделлю Boston Dynamics, покупка якої доступна онлайн.

Вартість робота-собаки — $ 74,5 тисячі. Доставка, як очікується, займе від 6 до 8 тижнів.

Раніше Spot був доступний тільки для короткострокової оренди в рамках програми реклами Boston Dynamics. В рамках цієї програми понад 150 роботів були успішно використані на вітчизняних та міжнародних підприємствах та дослідницьких об’єктах”, — зазначили в компанії.

Boston Dynamics

Boston Dynamics була створена в 1992 року фахівцем з робототехніки Марком Райбертом на основі інженерів з Массачусетського технологічного інституту (MIT). У 2013 році компанію купила корпорація Google, однак згодом вона була продана з комерційних міркувань. Boston Dynamics здобула популярність завдяки розробці військового чотириногого робота BigDog на замовлення управління перспективних дослідницьких проектів Пентагону (DARPA).

Spot — чотириногий робот, вперше представлений компанією 23 червня 2016 року. Він здатний розвивати швидкість до 1.6 м/сек та освоювати місцевість за допомогою стереокамер, які в сумі дають кут огляду в 360°. Його вага становить лишень 25 кг, що робить його одним з найлегших роботів.

Цей гнучкий робот здатний потрапляти до важкодоступних місць та може бути переналаштований для виконання широкого кола завдань. Він може бути використаний з метою підвищити ефективність роботи компанії або знизити ризики, пов’язані з безпекою, для її працівників.

Джерело: bykvu.com

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.