Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Bridgestone закриває виробництво та постачання в Росію

Японський виробник шин Bridgestone з 18 березня припиняє виробничу діяльність в рф та постачання виробів на російський ринок.

Як зазначається, компанія зіштовхнулася з серйозними проблемами, спричиненими перебоями в ланцюжку постачання та логістики, а також нестабільністю на тлі військової агресії проти України.

«У зв’язку з цим ухвалено рішення призупинити виробництво в Ульяновську, постачання в росію та майбутні інвестиції до подальшого повідомлення. Виробництво буде призупинено з 18 березня 2022 року», – йдеться у повідомленні.

На тлі війни путінської росії проти України, яка розпочалася 24 лютого, багато компаній призупинили роботу в рф та обмежили постачання, зокрема автоконцерни.

Серед них – General Motors, Renault, Nissan, Volvo, Mitsubishi, Harley-Davidson, Ford, BMW, Jaguar Land Rover, Volkswagen, Skoda, Mercedes-Benz.
Джерело: avtodream.org

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.