Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 05.11.2023

Bugatti та Adidas створили обмежену серію футбольних бутс

Bugatti об’єднався з Adidas, щоб випустити обмежену серію футбольних бутс, які мають всі шанси знайти заможних власників.

Під назвою Adidas X Crazyfast Bugatti на аукціоні буде продано 99 пар взуття й вже цього листопада бутси з’являться на полі: у «Мілані» з Рафаелем Леао та у володаря Золотого м’яча 2022 року Каріма Бензема. 

«Bugatti — це бренд, відомий своїми інноваціями та інженерною винахідливістю. Завжди надихаючись баченням, він створює незрівнянні автомобільні шедеври, — сказав Вібке Шталь, керуючий директор Bugatti International. — Ми поділяємо це невпинне прагнення до досконалості з Adidas, який застосовує такий же суворий підхід до своїх черевиків, створюючи все більш легкий і ефектний дизайн». 

Модель X Crazyfast стала відправною точкою для співпраці з його інноваційною технологією підошви Speedframe та інноваціями Aerocage. 

Завдяки розробці Adidas Bugatti зосереджує свою філософію «форма слідує за функцією», додаючи експертні штрихи в дизайні. Взуття має культовий чорно-синій колір бренду, який асоціюється з подібним у гіперкара Chiron Pur Sport. Вуглецеве волокно було оброблено в інкрустацію, як знак широкого використання цього матеріалу брендом, а нижня частина має чудовий синій відтінок, який, здається, мерехтить на світлі. 

Компанія додала фрази «Створюй незрівнянне» як знак найбільшої цінності компанії та «Неможливе — це ніщо» як символ невпинного прагнення Adidas до успіху. 

Ініціали EB (Етторе Бугатті – засновника Bugatti) можна знайти на задній і бічній частині взуття, як й три смуги Adidas. 

99 пар взуття буде виставлено на аукціон на платформі Adidas Collect Web 3 із 8 по 11 листопада. З 13 листопада покупці бутс отримають цифрову коробку для взуття, яку можна обміняти на фізичну пару та пару взуття NFT. Єдиний спосіб придбати бутси — це криптовалюта, і вони мають мінімальну ставку 0,2 ефіру (близько 360 доларів США за сьогоднішнім курсом). Тим не менш, для тих, хто не розбирається в таких речах, «користувачі матимуть прямий доступ до традиційної валюти на аукціоні за допомогою MoonPay». 

Можна очікувати, що на аукціоні бутси продаватимуться за шалені суми, як й гіперкари Bugatti, і проїжджатимуть ще менше миль. Принаймні, продукт колаборації двох брендів виглядає цікавим. 

Джерело: motorcar.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.