Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Bugatti W16 Mistral – прощальний ураган

У 2005 році виробник суперспортивних автомобілів з Ельзасу випустив Veyron, тепер ера гіперспортивного автомобіля W16 закінчується, а новий Bugatti W16 Mistral – солодкий десерт на прощання.

Слово Містраль в імені автомобіля – це сильний вітер на півдні Франції, однак те, що Bugatti тепер ставить на колеса, схоже на справжнісінький ураган – з точки зору прискорення та максимальної швидкості. Bugatti W16 Mistral має останню версію двигуна W16 потужністю 1600 к.с. який вперше був використаний у Chiron Super Sport 300+.

Влітку 2019 року Chiron Super Sport 300+ встановив світовий рекорд швидкості – 490,5 км/год. Мета Mistral також зрозуміла – бути найшвидшим родстером у світі. «В честь легендарного двигуна Bugatti W16 ми знали, що нам потрібно розробити родстер», — говорить Мате Рімак, генеральний директор Bugatti Rimac.

В монокоці Chiron видалили не лише частину над передніми стійками. Він був змінений, щоб створити більш округлий силует. Вигнуте лобове скло візуально огинає А-стійки та плавно перетікає в бічні вікна.

Дизайнери та інженери також доклали руку до передньої та задньої частини: «Вертикально розташовані фари спеціально розроблені для цієї версії, а знаменита підковоподібна решітка радіатора стала більш тривимірною, глибшою та ширшою», — пояснює Ахім Аншайдт, директор з дизайну Bugatti. «Що стосується задньої частини, ми взяли на себе завдання створити характерну, але також більш елегантну версію X-теми задніх ліхтарів автомобіля».

Bugatti W16 Mistral вже розпроданий

Інтер’єр був значною мірою заснований на Chiron, але він зіткнувся з особливим завданням: салон повинен була бути настільки функціональним, щоб усю інформацію можна було добре читати на швидкості до 420 км/год.

Якщо ви хочете, щоб Mistral став вашим, потрібно мати лише близько п’яти мільйонів євро – принаймні теоретично. 99 екземплярів уже розпродані – і навіть цим покупцям доведеться чекати на доставку в 2024 році.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.