Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 13.04.2023

BYD презентує нові моделі для Європи: “Ми переходимо на вищу передачу”.

Китайський автовиробник BYD набирає швидкість в Європі. Цього тижня в Сітжесі, Іспанія, виробник оголосив про запуск ще двох електричних моделей. У той час як хетчбек-седан Dolphin, як очікується, сколихне С-сегмент з червня/липня, Seal проникне в D-сегменті і, як очікується, конкуруватиме там з Tesla Model 3 з літа.

“Після запуску бренду BYD в Європі з моделями Tang, Han та Atto 3, реакція клієнтів та дилерів була надзвичайно позитивною. Тепер ми переходимо на наступну сходинку і представляємо два нових автомобілі з найсучаснішими технологіями електромобілів”, – пояснив Майкл Шу, генеральний директор і керуючий директор підрозділу BYD в Європі та міжнародному співробітництві.

BYD Seal

І Seal, і Dolphin використовують нещодавно розроблену компанією платформу 3.0, яка має забезпечити додаткову безпеку та дальність дії. Для цього використовуються власні акумуляторні батареї компанії з хімічним складом LFP у 800-вольтній конфігурації. Концепція “Ocean Aesthetics” гарантує, що ця технологія буде супроводжуватися дизайном автомобілів з високою впізнаваністю.

Заплановані нові автосалони

Відомо, що з точки зору дистрибуції BYD покладається на великі торгові групи як на партнерів з дистрибуції. По всій Європі автовиробник планує мати щонайменше 200 точок до кінця року, а до кінця наступного року – до 500 точок. Близько 100 локацій планується відкрити на німецькому ринку.

BYD Dolphin

Незважаючи на те, що бренд тільки закріплюється в Європі, він вже давно став глобальним гравцем: BYD вже поставив понад 3,9 мільйона автомобілів з альтернативними приводами по всьому світу. На своєму рідному ринку в Китаї компанія вже дев’ять років є лідером продажів легкових автомобілів з альтернативними системами приводу. У цьому сегменті величезна глибина виробництва також грає на руку BYD: акумулятори, електродвигуни та електронні блоки управління розробляються та виготовляються власними силами.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.