Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Cвітовий продаж чіпів рекордно обвалився

Світові продажі чіпів у лютому скоротилися на 20,7% до 39,7 млрд доларів порівняно з 50 млрд доларів за той же місяць минулого року. Про це повідомила Асоціація напівпровідникової промисловості. Нагадаємо, що саме нестача напівпровідників сповільнює автовиробництво. 
 
Зазначається, що це максимальне падіння за 14 років. У лютому щодо попереднього місяця реалізація чіпів зменшилася на 4% з 41,3 млрд доларів.
 
Світові продажі напівпровідників у лютому продовжували знижуватися у річному та помісячному порівнянні за підсумками шостого місяця поспіль.
 
Ринкова циклічність та макроекономічні перешкоди призвели до зниження продажів. При цьому середньо- і довгострокові перспективи ринку залишаються оптимістичними завдяки попиту, що росте, на ряді ринків.
 
Продаж у Північній та Південній Америці в лютому скоротився на 14,8% порівняно з тим же місяцем роком раніше, в Європі – на 0,9%, у Китаї – на 34,2%, в Азіатсько-Тихоокеанському та інших регіонах – на 22,1%. А ось у Японії зросли на 1,2%.
 
Реалізація щодо січня знизилася у Північній та Південній Америці на 5,3%, у Європі та Японії – на 0,3%, у КНР – на 5,9%, в АТР – на 3,6%.
Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.