Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 18.11.2023

Cadillac вперше показав головного конкурента для Tesla

Cadillac Optiq стане четвертим в лінійці електрокросоверів цієї компанії. Пока що можна подивитись тільки на зовнішній вигляд нового кросовера.

Компанія Cadillac вперше показала свій новий електричний кросовер Cadillac Optiq, який буде конкурувати з Tesla Model Y. Фактично, це допрем’єрний показ автомобіля – офіційно презентувати його повинні були на автосалоні у Гуанчжоу.

Про презентацію авто та про його характеристики повідомляє американське профільне видання Motor1. Це вже четвертий електричний автомобіль в лінійці електрокарів Cadillac – і він буде нижчий за класом, аніж розкішніший Lyriq.

Доречі, обіцяно, що авто буде коштувати не більше 40-50 тисяч доларів США. Таким чином, Cadillac Optiq стане одним з найдешевших електрокарів компанії та, як заявлено в офіційному пресрелізі GM, відправною точкою для продажу всієї лінійки авто.

У вільний продаж автомобіль надійде тільки у 2024 або, навіть, у 2025 році; більш точну дату поки що не повідомляють.

Втім, насправді Cadillac не надав жодних технічних подробиць. Невідомі ключові характеристики – запас ходу акумулятора, розміри, варіанти трансмісії, стандарт повного приводу, швидкість зарядки та багато іншого. Не показали навіть салон та приборну панель. Відомо тільки, що Optiq, швидше за все, побудований на платформі електромобіля GM Ultium – і має дизайн, характерний для усієї гілки електрокарів Cadillac.

Джерело: telegraf.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.